Neváhejte se na nás obrátit!

Advokátní kancelář Mgr. Hany Kuncové byla založena v září 2002 a klientům naší kanceláře poskytujeme komplexní právní služby dle českého i mezinárodního práva – více o nás v sekci služby.

Členství v:

Tým naší advokátní kanceláře je složen z odborníků, kteří poskytují právní služby dle vašich potřeb – a to i v německém, anglickém, norském nebo španělském jazyce.

Úzce spolupracujeme se soukromými exekutory, notáři, soudními tlumočníky a znalci, daňovými poradci a geodety. Velice častá je spolupráce s kolegy v německém, polském nebo slovenském právu.

Naše advokátní kancelář je členem Asociace nezávislých evropských advokátů, díky tomu poskytujeme právní služby i v zahraničí, a to nejen ve státech Evropské Unie.

Mgr. Hana Kuncová publikuje v médiích v oblasti občanského a rodinného práva. Zároveň je lektorkou v oboru právo (pracovní právo, občanské právo, rodinné právo, procesní agenda), a to jak pro soukromé organizace, tak i pro organizace, které školí úředníky státní správy (akreditované kursy MV ČR, MPSV).

Spolupráce

1

Heringeš & Partner advokátní kancelář na Slovensku (Bratislava) - www.heringes.sk

2

Anwaltskanzlei Prof. Dr. Queißer und Partner - www.kanzlei-queisser.de

3

KBZ Żuradzka & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp. K. v Polsku (Katowice) – www.twojakancelaria.com.pl

4

Asociace nezávislých evropských advokátů - www.aiel.com

5

Nordic Chamber of Commerce in the Czech Republic - www.nordicchamber.cz

6

Časopis Maminka - www.maminka.cz

7

Marianne Klub – www.marianneklub.cz